top of page
Therapist_edited.jpg

Coaching biznesowy

Strategia. Przywództwo.
Umiejętności. Kariera.

Pomagam organizacjom osiągnąć cele poprzez rozwój pracowników, oraz ich właścicieli.

Dzisiejszy świat biznesu bardzo szybko się zmienia. Zmiana stała się podstawowym elementem w procesie rozwoju. Jako coach wspieram swoich Klientów w określaniu celów, a następnie dążeniu do nich i osiąganiu ich! 

Spróbuj business coachingu ze mną

Umów się na pierwszą 50 minutową sesję coachingową DEMO online poprzez formularz poniżej.

Metoda mojej pracy

Coaching skoncentrowany na rozwiązaniach to podejście zaczerpnięte z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Obszarem pracy nie jest problem ani jego przyczyna, a możliwe rozwiązania. Wraz z moim klientem przyglądamy się dostępnym działaniom, które przybliżą go do osiągnięcia pożądanego celu. Trudne pytania i wyzwania stojące przed klientem nie są jednak pomijane. Istotnym elementem sesji jest stworzenie planu na wypadek ewentualnego niepowodzenia. Podstawowe założenia tego podejścia na jakich bazuję to:
KONCENTRACJA NA ROZWIĄZANIU
 

Kieruję uwagę klienta na pożądane rezultaty. Tworzy on wizję oczekiwanej zmiany, a następnie wprowadza ją w życie, wykorzystując swoje mocne strony.

PARTNERSKA RELACJA
Z KLIENTEM

Mój klient posiada wszystkie niezbędne zasoby, by poradzić sobie z problemem. Ja jako coach jestem  dla niego źródłem wsparcia i partnerem w rozmowie. Szanuję jego cele, wartości i podejmowane decyzje. Podążam za nim.

HOLISTYCZNE PODEJŚCIE
 

Jako coach pracuję z klientem jako całością. Wspieram go realizacji konkretnie postawionych celów, ale też biorę pod uwagę szerszy kontekst i otoczenie, w którym funkcjonuje mój klient.

KONCENTRACJA NA DZIAŁANIU
 

Proces coachingowy ma przynieść możliwe do zaobserwowania zmiany. O jakości sesji nie świadczy wgląd czy poziom zadowolenia klienta, a realne działania, które podejmuje po jej zakończeniu.

Moi Klienci o pracy ze mną

Ewelina Kyzioł

CEO Lorient, Właścicielka marki Mydlarnia u Franciszka

" Z Magdą przeszłam wspaniały proces coachingowy, podczas którego poruszałyśmy tematy zarówno biznesowe, jak i osobiste. Magda wykazuje pełne zaangażowanie i ogromne zaciekawienie coachee, jest w 100% obecna. Jej naturalne ciepło, uśmiech, empatia, wiedza o życiu, bogate doświadczenie zawodowe bardzo wspierają proces coachingowy. Na każdej sesji czułam się bezpiecznie oraz miałam pewność, że mogę otworzyć się bez lęku przed oceną. Po naszych spotkaniach zazwyczaj wychodziłam z gotowym rozwiązaniem, motywacją i planem dalszego działania. Z całego serca polecam proces coachingowy z Magdą jako najlepszą inwestycję w swoją przyszłość."
bottom of page