top of page

Chcesz wiedzieć czy coaching ze mną jest dla Ciebie?
Spotkajmy się!

Zapraszam Cię na 60 minutowe spotkanie wstępne połączone z sesją demo

Spotkanie składa się z dwóch części:

 • Zapytam Cię o to czego chcesz, nad czym chciałbyś pracować, co zmienić, poprawić.

 • Ustalimy granice pracy – co jest możliwe, a co nie w ramach procesu coachingowego

 • Zweryfikujemy czy coaching jest najodpowiedniejszą formą wsparcia dla Ciebie

 • Zyskasz informacje o tym, czym jest, a czym nie jest coaching 

 • Przedstawię Ci założenia i zasady coachingu

 • Odpowiem na Twoje pytania

Spotkanie odbywa się online, i po jego zakończeniu podejmujesz decyzję czy chcesz ze mną pracować w procesie coachingowym.

Zdecyduj jaki rodzaj coachingu Cię interesuje i wybierz termin spotkania wstępnego

Zanim umówisz się na to spotkanie, proszę, zastanów się, co byłoby najlepszym rezultatem naszej ewentualnej współpracy. Proces coachingowy to około 8-12 spotkań 60 minutowych on-line.

W czasie procesu coachingowego możemy pracować nad dwoma - trzema tematami.

 • Czy 60 minutowe spotkanie wstępne jest płatne?
  Tak, spotkanie jest płatne. Koszt spotkania 60 minutowego online to 100 brutto. Po jego zakończeniu decydujesz czy chcesz dalej pracować ze mną płatnie.
 • Co dzieje się na 60 minutowym spotkaniu wstępnym?
  Podczas tego spotkania poznamy się. Zapytam Cię o to czego chcesz, nad czym chciałbyś pracować, co zmienić, poprawić. Ustalimy granice pracy – co jest możliwe, a co nie w ramach procesu coachingowego Zweryfikujemy czy coaching jest najodpowiedniejszą formą wsparcia dla Ciebie Zyskasz informacje o tym, czym jest, a czym nie jest coaching Przedstawię Ci założenia i zasady coachingu Odpowiem na Twoje pytania W kolejnej części spotkania przeprowadzę sesję demo, podczas której: Popracujemy nad ustaleniem celu, tak aby był SMART, ekologiczny oraz pozytywny Jeśli cel zostanie ustalony rozpoczniemy pracę nad nim Wyjdziesz z tej sesji z wnioskami do dalszej pracy ze mna lub beze mnie, być może z planem i jasnością w głowie Sprawdzisz czy w relacji ze mną jako coachem możesz poczuć się zrozumiany, wysłuchany, potraktowany z szacunkiem, czy możesz mi zaufać Poczujesz jaki jest styl i metody mojej pracy
 • Jak przygotować się do 60 minutowego spotkania wstępnego?
  Zanim umówisz się na to spotkanie, proszę, zastanów się, co byłoby najlepszym rezultatem naszej współpracy. Czego oczekiwałbyś po naszych spotkaniach. Przed jakimi stoisz wyzwaniami w życiu osobistym lub zawodowym.
 • Jak umówić się na 60 minutowe spotkanie wstępne?
  Wystarczy zarezerwować termin w formularzu powyżej i opłacić spotkanie. Po dokonaniu rezerwacji i opłaty, dostaniesz link do spotkania online na platformie Zoom.
 • Czym jest proces coachingowy?
  Proces coachingowy składa się z 8 do 12 sesji coachingowych, każda po 60 minut. Spotkania odbywają się online co 1,2 lub 3 tygodnie - w zależności od potrzeb, intensywności pracy której potrzebujesz. W trakcie procesu pracujesz nad jednym lub większą ilością celów. Jeśli się zdecydujesz na proces coachingowy u mnie, zawieramy tzw. kontrakt, czyli ustalamy zasady współpracy. Wysyłam Ci pytania przed procesem aby poznać Cię już co nieco przed pierwszą sesją. Umawiamy się na dogodne terminy sesji online. Na pierwszej sesji zaczynamy od pracy nad Twoim głównym celem, ustalaniem go. Zwykle już na pierwszej sesji ustalasz też mniejszy cel na sesję i wychodzisz zaskoczony ile odkryłeś. Masz też plan lub zarys co zrobisz do kolejnego spotkania. Mniej więcej piąta sesja to spotkanie podsumowujące. To spotkanie ma na celu sprawdzenie czy cel główny jest nadal aktualny, gdzie jesteś na drodze do celu, co za Tobą, a co jeszcze przed Tobą. Podsumowujemy czego dokonał_ś, co odkrył_ś. Ostatnia sesja to podsumowanie.Po tej sesji jeśli chcesz dostaniesz ode mnie raport z moich notatek. Koniec procesu to czas kiedy Klient dalej może iść bez coacha. Jest umocniony, zrealizował cele, dzięki czemu też poczuł się pewnie jeśli chodzi o kolejne kroki w życiu prywatnym i zawodowym. ​ ​ ​ ​
 • Co dzieje się na sesjach?
  Każda sesja ma swój cel - tzw. cel na sesję, który jest związany z osiągnięciem celu głównego. Sesja ma swoja strukturę. Ja pracuję w oparciu o model GROW oraz o ericksonowskie podejście skoncentrowane na rozwiązaniach. Po sesji możesz dostać zadanie domowe, jeśli chcesz. Z sesji wychodzisz zwykle z planem działań do kolejnego spotkania.
 • Co się dzieje pomiędzy sesjami?
  Tak naprawdę pomiędzy sesjami dzieje się najważniejsze, bo jest to zmiana dzięki temu co odkrywasz, uświadamiasz sobie i planujesz na sesji. Poza tym pozostajesz ze mną w kontakcie mailowym i telefonicznym. W razie pytań jestem dla Ciebie dostępna.

Najczęściej zadawane pytania

bottom of page