top of page
tło turkus magda.png

Działaj i odnoś sukcesy
korzystając z ADHD

Zauważ, doceń i wykorzystaj

potencjał mózgu ADHD

Zacznij teraz - po co czekać?

Umów się na pierwszą 50 minutową sesję coachingową DEMO online poprzez formularz poniżej.

 • Dostępne online

  Business / Life / ADHD Coaching


  50 min

  150 złotych polskich

Co zyskasz

umawiając się na sesję coachingową DEMO:

 • Ustalisz czego chcesz, nad czym chciałbyś pracować, co zmienić, poprawić

 • Ustalisz cel, po to aby odzyskać  kontrolę nad swoim życiem prywatnym zawodowym

 • Rozpoczniesz pracę nad celem

 • Wyjdziesz z tej sesji z wnioskami do dalszej pracy ze mną lub beze mnie, z planem i jasnością w głowie

 • Sprawdzisz czy w relacji ze mną jako coachem możesz poczuć się zrozumiany, wysłuchany, potraktowany z szacunkiem, czy możesz mi zaufać

 • Poczujesz jaki jest styl i metody mojej pracy

 • Zweryfikujesz czy coaching jest najodpowiedniejszą formą wsparcia dla Ciebie

 • Odpowiem na Twoje pytania

 • Od razu lub za jakiś czas będziesz mógł odpowiedzialnie podjąć decyzję czy chcesz pracować nad swoimi celami w procesie coachingowym

Umów się na sesję DEMO
i zacznij wykorzystywać swój potencjał

Co Cię czeka podczas procesu coachingowego

KONCENTRACJA NA ROZWIĄZANIU
 

Kieruję uwagę klienta na pożądane rezultaty. Tworzy on wizję oczekiwanej zmiany, a następnie wprowadza ją w życie, wykorzystując swoje mocne strony.

PARTNERSKA RELACJA
Z KLIENTEM

Mój klient posiada wszystkie niezbędne zasoby, by poradzić sobie z problemem. Ja jako coach jestem  dla niego źródłem wsparcia i partnerem w rozmowie. Szanuję jego cele, wartości i podejmowane decyzje. Podążam za nim.

HOLISTYCZNE PODEJŚCIE
 

Jako coach pracuję z klientem jako całością. Wspieram go realizacji konkretnie postawionych celów, ale też biorę pod uwagę szerszy kontekst i otoczenie, w którym funkcjonuje mój klient.

KONCENTRACJA NA DZIAŁANIU
 

Proces coachingowy ma przynieść możliwe do zaobserwowania zmiany. O jakości sesji nie świadczy wgląd czy poziom zadowolenia klienta, a realne działania, które podejmuje po jej zakończeniu.

Umów się na sesję DEMO i odzyskaj kontrolę
nad swoim  życiem prywatnym i zawodowym

O mojej misji

" - Jak radzi Pani sobie ze swoim ADHD?

- Tak, że z niego korzystam" 

Radzimy sobie z problemami. ADHD to nie problem. To po prostu inne okablowanie mózgu.

Owszem, problematyczne są pewne cechy charakterystyczne dla osób ADHD i z tym można z sukcesem pracować np. coachingowo.

Wiele osób próbuje walczyć z ADHD, oswajać, ugryźć, okiełznać itd. 

Kiedy mowa o ADHD słyszymy o dysfunkcjach, upośledzonych funkcjach wykonawczych, deficytach, trudnościach. A więc patrzymy na ADHD z perspektywy problemu do rozwiązania. 

 

Ja chciałabym wzmacniać świadomość, że my adhdowcy mamy cechy związane z ADHD które nam nie służą oraz takie, które nam służą - są one naszymi zasobami, które zostały nam dane aby z nich korzystać.

 

Cechy ADHD które nam nie służą proponuję rozpoznać, przyjąć, zaakceptować, a następnie „zhakować”. Cechy które nam służą uświadamiać i wzmacniać, dać im miejsce, na nich się skupiać. Z nich korzystać i nimi zarządzać!

 

Jeśli ktoś zapytałby mnie czy zamieniłabym się na mózg z osobą neurotypową, bez zastanowienia odpowiedziałabym - NIGDY! Ponieważ w ADHD tkwi siła. #siłaADHD

"Coaching to zmiana zachodząca w procesie,

wynikająca z odkrywania, uświadamiania i działania."

Magdalena Matuszczak
 • Czy 50 minutowa sesja demo jest płatna?
  Tak, spotkanie jest płatne. Koszt spotkania 50 minutowego online to 150 zł brutto. Po jego zakończeniu decydujesz czy chcesz dalej pracować ze mną płatnie w procesie coachingowym.
 • Co dzieje się na sesji demo?
  Podczas tego spotkania poznamy się. Zapytam Cię o to czego chcesz, nad czym chciałbyś pracować, co zmienić, poprawić. Popracujemy nad ustaleniem Twojego celu, tak aby był SMART, ekologiczny oraz pozytywny Jeśli cel zostanie ustalony rozpoczniemy pracę nad nim Wyjdziesz z tej sesji z wnioskami do dalszej pracy ze mna lub beze mnie, być może z planem i jasnością w głowie Sprawdzisz czy w relacji ze mną jako coachem możesz poczuć się zrozumiany, wysłuchany, potraktowany z szacunkiem, czy możesz mi zaufać Poczujesz jaki jest styl i metody mojej pracy
 • Jak przygotować się do sesji demo?
  Zanim pojawisz się na spotkaniu proszę, zastanów się, co byłoby najlepszym rezultatem naszej współpracy. Czego oczekujesz po naszych spotkaniach. Przed jakimi stoisz wyzwaniami w życiu osobistym lub zawodowym. Przed spotkaniem wyślę Ci pakiet informacji na temat coachingu, zasad oraz pytań, które mogą być dla Ciebie pomocne.
 • Jak umówić się na sesję demo?
  Wystarczy zarezerwować termin w formularzu powyżej i opłacić spotkanie. Po dokonaniu rezerwacji i opłaty, dostaniesz link do spotkania online na platformie Zoom.
 • Czym jest proces coachingowy?
  Proces coachingowy składa się z 8 do 12 sesji coachingowych, każda po 50 minut. Spotkania odbywają się online co 2 lub 3 tygodnie - w zależności od potrzeb, intensywności pracy której potrzebujesz. W trakcie procesu pracujesz nad jednym lub większą ilością celów. Jeśli się zdecydujesz na proces coachingowy u mnie, zawieramy tzw. kontrakt, czyli ustalamy zasady współpracy. Wysyłam Ci pytania przed procesem aby poznać Cię już co nieco przed pierwszą sesją. Umawiamy się na dogodne terminy sesji online. Na pierwszej sesji zaczynamy od pracy nad Twoim głównym celem, ustalaniem go. Zwykle już na pierwszej sesji ustalasz też mniejszy cel na sesję i wychodzisz zaskoczony ile odkryłeś. Masz też plan lub zarys co zrobisz do kolejnego spotkania. Mniej więcej piąta sesja to spotkanie podsumowujące. To spotkanie ma na celu sprawdzenie czy cel główny jest nadal aktualny, gdzie jesteś na drodze do celu, co za Tobą, a co jeszcze przed Tobą. Podsumowujemy czego dokonał_ś, co odkrył_ś. Ostatnia sesja to podsumowanie.Po tej sesji jeśli chcesz dostaniesz ode mnie raport z moich notatek. Koniec procesu to czas kiedy Klient dalej może iść bez coacha. Jest umocniony, zrealizował cele, dzięki czemu też poczuł się pewnie jeśli chodzi o kolejne kroki w życiu prywatnym i zawodowym. ​ ​ ​ ​
 • Co dzieje się na sesjach?
  Każda sesja ma swój cel - tzw. cel na sesję, który jest związany z osiągnięciem celu głównego. Sesja ma swoja strukturę. Ja pracuję w oparciu o model GROW oraz o ericksonowskie podejście skoncentrowane na rozwiązaniach. Po sesji możesz dostać zadanie domowe, jeśli chcesz. Z sesji wychodzisz zwykle z planem działań do kolejnego spotkania.
 • Co się dzieje pomiędzy sesjami?
  Tak naprawdę pomiędzy sesjami dzieje się najważniejsze, bo jest to zmiana dzięki temu co odkrywasz, uświadamiasz sobie i planujesz na sesji. Poza tym pozostajesz ze mną w kontakcie mailowym i telefonicznym. W razie pytań jestem dla Ciebie dostępna.

Najczęściej zadawane pytania

Umów się na spotkanie
i zorganizuj sprawy prywatne i zawodowe

bottom of page